25 Вересня 2017

З нагоди професійного свята Державним агентством лісових ресурсів України відзначені кращі лісівники Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства:

Нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні»:

Луцишин Анатолій Миколайович - майстер лісу державного підприємства «Бершадське лісове господарство»

Сандул Юрій Андрійович - лісничий Іллінецького лісництва державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство»

Почесною грамотою Держлісагентства України:

Гедз Олександр Володимирович - лісничий Медвідського лісництва державного підприємства «Вінницьке лісове господарство»

Коваль Сергій Олександрович - головний бухгалтер державного підприємства «Крижопільське лісове господарство»

Конопелько Сергій Петрович - майстер лісу державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство»

Михаськів Віталій Михайлович - лісничий Шпиківського лісництва державного підприємства «Тульчинське ЛМГ»

Пахолюк Юрій Миколайович - майстер лісу Басаличівського лісництва державного підприємства «Гайсинське лісове господарство»

Саєнчук Юрій Володимирович - водій по вивезенню деревини з лісу державного підприємства «Вінницький лісове господарство»

Томаш Олександр Миколайович - інженер з експорту державного підприємства «Крижопільське лісове господарство»

Хомич Олександр Іванович - головний лісничий державного підприємства «Могилів-Подільське лісове господарство»

Швець Андрій Васильович - лісничий Басаличівського лісництва державного підприємства «Гайсинське лісове господарство»

 

Подякою Голови Держлісагентства України:

Дорош Олександр Серафимович - начальник відділу лісового господарства державного підприємства «Вінницьке лісове господарство»

Дудник Володимир Олександрович - начальник нижнього складу державного підприємства «Крижопільське лісове господарство»

 

Криса В’ячеслав Дмитрович - головний лісничий державного підприємства «Дашівське ДЛМГ»

Кулик Микола Миколайович - лісничий Березнянського лісництва державного підприємства «Хмільницьке лісове господарство»

Мазур В’ячеслав Миколайович - водій лісовозного автомобіля державного підприємства «Могилів-Подільське лісове господарство»

Максюта Віталій Іванович - головний спеціаліст відділу лісового господарства, лісорозведення та лісовідновлення, охорони і захисту лісу Вінницького ОУЛМГ

Мовчан Петро Анатолійович - водій автотранспортного засобу на вивезенні лісу державного підприємства «Бершадське лісове господарство»

Наказнюк Павло Кирилович - лісничий Соболівського лісництва державного підприємства «Гайсинське лісове господарство»

Пастух Валентин Семенович - головний спеціаліст сектору мисливського господарства Вінницького ОУЛМГ

 

За успіхи, досягнуті у виконанні виробничих завдань, багаторічну і сумлінну працю в лісовому господарстві та з нагоди професійного свята відзначені Грамотами Вінницької обласної державної адміністрації:

Біла Надія Євгеніївна – головний бухгалтер державного підприємства «Бершадське лісове господарство».

Зарицький Петро Михайлович – тракторист-машиніст сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва державного підприємства «Жмеринське лісове господарство».

Кацура Юрій Миколайович – майстер лісу державного підприємства «Гайсинське лісове господарство»

Нікітіна Катерина Олексіївна – головний економіст державного підприємства «Чечельницьке лісове господарство».

Рошак Михайло Адамович – лісничий Тиврівського лісництва державного підприємства «Вінницьке лісове господарство».

Серветнік Анатолій Леонідович  - старший майстер лісу державного підприємства «Могилів-Подільське лісове господарство».

Сірук Ігор Васильович – головний мисливствознавець державного підприємства «Дашівське досвідне лісомисливське господарство».

Солоднюк Володимир Дмитрович – майстер лісу державного підприємства «Тульчинське лісомисливське господарство».

Швець Анатолій Андріянович – майстер лісу державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство».

Штурхецький Віталій Петрович – майстер лісу державного підприємства «Крижопільське лісове господарство».

 

 

За багаторічну, сумлінну працю, досягнення високих показників з примноження та збереження лісів Вінниччини, особистий внесок в розвиток і підвищення продуктивності лісогосподарського виробництва та з нагоди професійного свята нагороджено Почесною грамотою Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства:

Гладюка Миколу Миколайовича – мисливствознавця державного підприємства «Дашівське досвідне лісомисливське господарство».

Гончара Андрія Миколайовича – лісоруба державного підприємства «Бершадське лісове господарство».

Гончара Валерія Васильовича – кранівника державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство».

Дубового Богдана Вікторовича – лісничого Кирнасівського лісництва державного підприємства «Тульчинське лісомисливське господарство».

Дудника Віктора Івановича – майстра лісу державного підприємства «Хмільницьке лісове господарство».

Ковальову Світлану Григорівну – головного економіста державного підприємства «Вінницяліссервіс».

Куцулима Романа Івановича – лісничого Котюжанського лісництва державного підприємства «М-Подільське лісове господарство».

Ляшун Зою Василівну – майстра лісу державного підприємства «Жмеринське лісове господарство».

Нетрибчука Івана Миколайовича – майстра лісу державного підприємства «Чечельницьке лісове господарство».

Решетника Михайла Дмитровича – водія автотранспортного цеху державного підприємства «Гайсинське лісове господарство».

Федчишена Леоніда Борисовича – лісничого Калинівського лісництва державного підприємства «Вінницьке лісове господарство».

Швачко Галину Іванівну – бухгалтера державного підприємства «Вінницьке лісове господарство».

Юхновського Руслана Вікторовича – майстра лісу державного підприємства «Дашівське досвідне лісомисливське господарство».

 

Оголошено Подяку Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства з врученням пам’ятного листа:

Гавришенку Валерію Володимировичу – майстру лісу державного підприємства «М-Подільське лісове господарство».

Гороховській Надії Василівні – інспектору з кадрів державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство».

Дану Михайлу Михайловичу – лісничому Брацлавського лісництва державного підприємства «Тульчинське лісомисливське господарство».

Злагоді Василю Івановичу – майстру лісу державного підприємства «Гайсинське лісове господарство».

Зленко Надії Олександрівні – бухгалтеру Якушинецького лісництва державного підприємства «Вінницьке лісове господарство».

Кавуненку Валентину Васильовичу – директору державного підприємства «Дашівське досвідне лісомисливське господарство».

Кириценку Віктору Тимофійовичу – майстру лісу державного підприємства «Чечельницьке лісове господарство».

Краснєєву Миколі Володимировичу – директору державного підприємства «Бершадське лісове господарство».

Лащенку Миколі Миколайовичу – директору державного підприємства «Гайсинське лісове господарство».

Монастирському Віталію Івановичу – майстру лісу державного підприємства «Дашівське досвідне лісомисливське господарство».

Назарківській Наталії Володимирівні – верстатниці державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство».

Павлюку Миколі Георгійовичу – стропальнику ІІІ розряду державного підприємства «Жмеринське лісове господарство».

Плахотнюку Володимиру Олексійовичу – водію автотранспортного засобу із вивезення деревини з лісу державного підприємства «Хмільницьке лісове господарство».

Попельнюку Віктору Васильовичу – директору державного підприємства «Вінницьке лісове господарство».

Сташенку Володимиру Анатолійовичу – головному лісничому державного підприємства «Бершадське лісове господарство».

Чорноіванику Анатолію Васильовичу – лісничому Заболотненського лісництва державного підприємства «Крижопільське лісове господарство».


Fatal error: Uncaught TypeError: Argument 1 passed to xmlsitemap_node_create_link() must be an instance of stdClass, boolean given, called in /kvm/www/lisgosp/data/www/vinlisgosp.com.ua/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 28 and defined in /kvm/www/lisgosp/data/www/vinlisgosp.com.ua/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module:194 Stack trace: #0 /kvm/www/lisgosp/data/www/vinlisgosp.com.ua/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module(28): xmlsitemap_node_create_link(false) #1 /kvm/www/lisgosp/data/www/vinlisgosp.com.ua/includes/module.inc(926): xmlsitemap_node_cron() #2 /kvm/www/lisgosp/data/www/vinlisgosp.com.ua/includes/common.inc(5420): module_invoke('xmlsitemap_node', 'cron') #3 /kvm/www/lisgosp/data/www/vinlisgosp.com.ua/modules/system/system.module(3560): drupal_cron_run() #4 /kvm/www/lisgosp/data/www/vinlisgosp.com.ua/includes/common.inc(2784): system_run_automated_cron() #5 /kvm/www/lisgosp/data/www/vinlisgosp.com.ua/includes/com in /kvm/www/lisgosp/data/www/vinlisgosp.com.ua/sites/all/modules/xmlsitemap/xmlsitemap_node/xmlsitemap_node.module on line 194