23 Квітня 2022
Христос Воскрес! У цей урочистий і великий день Світлого Воскресіння Христового бажаю вам миру і добра! Миру в державі, миру в душі, миру в домівці, Перемоги над російськими окупантами. Нехай наше життя оновиться разом із приходом найвеличнішого свята весни. Нехай почуття світлої радості ніколи не покидає вашу душу. Бажаю великої любові, сімейного затишку!
У цей святковий великий день щиро дякую всім захисникам України, колегам-лісівникам, які сміливо боронять нашу Вітчизну від ворога на фронті та в теробороні. Дякую всім за сумлінну працю на трудовому фронті, взаєморозуміння. Бажаю всім якнайшвидшої Перемоги над загарбниками, міцного здоров’я, процвітання у всьому. Нехай кожен день наповнюється щастям і благополуччям. Даруйте один одному любов, увагу і турботу, вірність. 
Нехай ангел-охоронець оберігає наших воїнів-захисників, нас усіх від всіляких негараздів. Нехай життя наповнюється яскравими зустрічами і подіями, вірними друзями, хорошим настроєм і приємними відчуттями.
Нехай якнайшвидше збудеться наше заповітне бажання: здобути Перемогу над окупантами! Нехай живими й здоровими повертаються до своїх домівок з фронту наші воїни!
З Богом у серці впевнено йдіть до успіху і нових вершин! Вірте в себе! Вірте у могутню силу Всевишнього, Перемогу добра над злом, світла над темрявою.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
З повагою Віктор Попельнюк,
директор ДП «Вінницький лісгосп»