10 Травня 2022

9 травня святкує 60-річний ювілей Татур Леонід Михайлович, механік першої категорії ДП «Вінницький лісгосп».
Лісовому господарству наш іменинник віддав 43 роки свого життя. На нелегку лісову стежину ступив у 1979 році, коли став студентом відділення технології лісозаготівель Малинського лісотехнічного технікуму. Свій вибір зробив давно, бо ж з раннього дитинства був пов’язаний з лісом. Рідне село Ушомир Коростенського району – зелена перлинка могутнього Житомирського лісового краю.
Після закінчення у 1984 році технікуму трудився помічником розкряжувальника Гайсинського лісгоспзагу. А в травні 1984 року влився до дружнього трудового колективу Вінницького лісгоспзагу. Без відриву від виробництва закінчив Вінницький аграрний національний університет.
За 38 років сумлінної роботи на ДП «Вінницький лісгосп» трудився маркувальником і техніком-технологом, вальником і майстром лісу, помічником майстра лісозаготівель і майстром з вивезення деревини, слюсарем-електриком і старшим майстром з будівництва, інженером з переробки деревини і помічником лісничого, енергетиком держлісгоспу і завідувачем господарством. З січня 2015 року – механік першої категорії.
Леонід Михайлович постійно всім потрібен, постійно вирішує безліч дрібних і великих справ, постійно в русі, постійно в активному діалозі з різноманітними службами, від яких залежить ритмічна робота складного господарського механізму державного підприємства лісового господарства. Ювіляр – згусток позитивної енергії. Організований, цілеспрямований. До нього йдуть за порадою з будь-якого господарського питання.
Татур Л.М. не боїться відповідальності, щасливий від усвідомлення своєї потрібності, важливості результатів його праці.
Колеги цінують ювіляра як професіонала своєї справи, як доброзичливу та порядну людину, яка любить життя, людей, ставиться до кожного з розумінням та повагою, чуйного та доброго чоловіка, люблячого батька та дідуся. З дружиною Валентиною Юріївною виховали доньку й сина.
Тож сьогодні колеги, друзі, рідні вітають Леоніда Михайловича з 60-річним ювілеєм. Шановний ювіляре, нехай Ваша життєва дорога буде ще довгою, щасливою, радісною. Всіх вам земних благ. Миру і спокою. Міцного Вам здоров’я, благополуччя, довголіття. З днем народження!
З повагою трудовий колектив ДП «Вінницький лісгосп».