01 Травня 2022

Щоденною сумлінною працею лісівники Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства допомагають пришвидшити перемогу над російськими окупантами, зміцнюють економіку країни, наповнюють місцевий та державний бюджети, виплачують зарплати працівникам. І, головне: створюють ліси.
240 членів трудового колективу ДП «Вінницький лісгосп» (директор Попельнюк В.В., головний лісничий Ільченко Є. В.) працюють в умовах воєнного стану чітко, злагоджено, виконують усі державні завдання в повному обсязі.
Лісівники підприємства успішно завершили весняне садіння лісу, доклали максимальних зусиль, аби провести вчасно і якісно посадку лісу у якомога стислі терміни. Тож цієї весни 23 лісництва Вінницького держлісгоспу відтворили 135 га лісових культур.
За перший квартал 2022 року підприємство реалізувало продукції на суму 52 млн. грн. З початку року на ведення лісового та мисливського господарства підприємством спрямовано 45 млн. грн. 
Отримані кошти лісгосп спрямовує на проведення лісокультурних заходів, відтворення лісів, охорону державного лісового та мисливського фонду, закупівлю відповідної техніки та обладнання, догляд за лісовими культурами, створення сучасних умов праці для лісівників.
До державної казни вчасно надходять від лісівників держлісгоспу обов’язкові платежі. За перший квартал 2022 року до Зведеного бюджету перераховано 20 млн. грн. Сплачено єдиного соціального внеску 4 млн. грн., військового збору - 280 тис. грн.
Держлісгосп підтримує наших захисників, надаючи пально-мастильні матеріали, деревину, автотранспортні засоби, організовує збір та доставку вантажів із гуманітарною допомогою у регіони, які постраждали від російської агресії. Працівники перерахували на підтримку ЗСУ одноденний заробіток в сумі 300 тис. грн.
Усього з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України до ЗСУ призвано 15 штатних працівників. До громадської організації з дотримання порядку «Варта» залучено 129 працівників.
Наша сила – в єдності, працелюбності і незламності! Віримо в перемогу!
Слава Україні! Слава ЗСУ!
Пресслужба Вінницького ОУ