09 Березня 2017

Було це у 2011 році. Тоді навчалась я у 2-му класі. Якось наша вчителька Наталя Степанівна Сторожук повідомила нам, що в школі буде проведено конкурс малюнків. Тому про Всеукраїнський конкурс на кращий учнівський твір і дитячий малюнок на тему «Людина і ліс» я добре пам’ятаю.
Я дуже люблю ліс і створювати малюнки про людину і ліс. Ми з батьками завжди разом ходимо до лісу в будь-яку пору року. Там завжди цікаво! Ось я і вирішила взяти участь у конкурсі. Моя бабуся Ніна Іванівна допомогла мені придумати малюнок.
А як я зраділа, коли мій малюнок визнали найкращим в районі! А потім я зайняла 2-ге місце в області. Це було настільки класно, що і в третьому, і четвертому класах я була активною учасницею конкурсу «Людина і ліс». І завжди займала призові місця!
В 5-му класі мене прийняли в члени учнівського лісництва «Юні друзі лісу». В старших класах два роки поспіль я вже писала твір на тему «Людина і ліс». 
Я вважаю, що акція «Майбутнє лісу - у твоїх руках», яку проводять лісівники нашої області, дуже корисна і потрібна. Вона допомагає зрозуміти, що ліс – це наш дім, що природу потрібно любити і оберігати. До речі, я не лише малювала та писала твори. Ще саджала маленькі дубки. І дуже цим пишаюсь. 
А про акцію я завжди розповідаю своїм друзям. Як це цікаво і корисно. Щиро вдячна лісівникам нашого Сумівського лісництва та Бершадського району за їх  благородну лісівничу роботу, за допомогу, за те, що навчають нас, дітей, оберігати ліс. 

Діана Красиленко,
учениця 8 класу, вихованка учнівського лісництва «Юні друзі лісу»
Сумівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Бершадського району