03 Листопада 2017

Вінничани облюбували нову зону відпочинку, створену спільними зусиллями мерії та лісівників. Лісівничо-екологічний просвітницький пункт «Лісопарк» почали створювати минулого літа, завдячуючи ініціативі мера Вінниці Сергія Моргунова та начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Бондаря. Сьогодні це сучасна зона відпочинку для городян та гостей міста.

На території, яка підпорядковується ДП «Вінницький лісгосп» (директор В.В. Попельнюк, головний лісничий Є.В. Ільченко), міська рада облаштувала сучасний дитячий та спортивний майданчики. Алея, що простягнулася від Хмельницького шосе до майданчиків, поділена на пішохідну зону (4 метри) і доріжку для велосипедистів (2 метри), має сучасне освітлення, wi-fi, облаштована камерами відеоспостереження. Лісівники ДП «Вінницький лісгосп» теж долучилися до облаштування зони відпочинку: розвішали на деревах шпаківні, встановили альтанки та лавочки для відпочинку, змонтували цікаві інформаційні стенди з корисною інформацією про ліс, основні види тварин та птахів Вінниччини, деревний склад подільських лісів, правила поведінки в лісі тощо.

Нова зона відпочинку користується великим попитом у містян. Пенсіонерки Галина Йосипівна та Євдокія Іванівна вдячні за такий подарунок від мерії та лісівників:

- З тих пір, як в Лісопарку навели таку красу, ми майже щодня прогулюємося тут. Дуже гарна, широка алея і зручні лавочки.

Багато тут і батьків з дітьми різного віку. Володимир з донькою Людмилою часті гості у «Лісопарку»:

- Нам подобаються дитячий і спортивний майданчики і дуже цікаві стенди на лісівничу тематику, з них ми багато дізналися нового про наші ліси. Дякуємо міській владі і лісівникам за таке чудове місце. Полюбляють тут кататися і велосипедисти.

Сьогодні відповідні міські служби завершують облаштування ще однієї алеї, яка бере свій початок від зупинки «Лісопарк» і закінчується на галявині з майданчиками. Тут, як і на центральній алеї, міською радою вже облаштовано пішохідну зону, зроблено відокремлену велодоріжку. Лісівники встановили лавочки, інформаційні стенди з абсолютно новою інформацією про ліс.

- Схвальні відгуки людей - це найбільша нагорода за зроблену роботу, – відзначає начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Омелянович Бондар. – Це спільний проект міської ради Вінниці і лісівників. Ми знайшли повне розуміння і підтримку Вінницької міської влади, особисто міського голови Вінниці Сергія Моргунова в реалізації цього проекту. Тепер тут людно і вдень, і ввечері. Тут цікаво й корисно провести свій вільний час.

 

Прес-служба ДП "Вінницький лісгосп"