01 Березня 2021

Нещодавно до зимової підгодівлі диких тварин, яку проводять лісівники Вінниччини протягом холодної пори року, долучилися і члени громадської організації “Мисливці. Риболови. Біозахисники» (ГО «МРБ»).
Минулого року ДП «Вінницький лісгосп» (директор Попельнюк В.В., головний лісничий Ільченко Є.В.) підписав договір про співпрацю з ГО «МРБ»). Голова ГО «МРБ» уповноважив підписати договір доцента кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції НУБіП Курдюка Олександра Михайловича. Курдюк О.М. подарував держлісгоспу дві фотопастки.
ГО «МРБ» - молода структура. Але її членами є вже майже 45 тисяч захисників природи: 41 тисяча – українці, в т.ч. 3,4 тис. – вінничани. До громадської організації входять представники багатьох європейських країн. Наприклад 900 поляків, 250 чехів.... Штаб-квартира ГО знаходиться в селі Іванів Калинівського району.
Співпраця держлісгоспів з такими потужними громадськими організаціями – настійна вимога часу. Адже сучасне браконьєрство при його масовості, технічній озброєності, безкарності і постійному лавиноподібному зростанні давно перетворилося на одне з потужних і впливових злочинних формувань, що представляє загрозу національній екологічній безпеці України.
Початок співпраці покладено! Але не лише на папері! Активісти громадської організації вирішили долучитись до розвезення кормів у лісових угіддях Гніванського лісництва. Узяли для дичини і смаколики від себе – кукурудзу, сіль для солонців. І хоч цьогорічна зимова підгодівля звірів практично завершується, природолюби обіцяли наступного року регулярно долучатися до підгодівлі тварин!

Пресслужба Вінницького ОУЛМГ