10 Жовтня 2017

Начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства А.О. Бондар побував з робочим візитом на ДП «Бершадський лісгосп». За участі голови Бершадської райдержадміністрації І.В. Стефанцова, міського голови М.І. Кольченка, представників місцевих ЗМІ, колективу держлісгоспу відбулася нарада.

А.О. Бондар виконав почесну місію: вручив директору ДП «Бершадський лісгосп» М.В. Краснєєву Грамоту Верховної Ради України за заслуги перед українським народом. Анатолій Омелянович відзначив, що ця нагорода є спільним досягненням всього трудового колективу бершадських лісівників, очолюваного грамотним та авторитетним керівником уже 20 років.

Бершадський держлісгосп - один із кращих серед держлісгоспів Вінниччини, має гарні показники ефективної роботи. ДП «Бершадський лісгосп» є прибутковим,сприяє наповненню державної казни, є бюджетоутворюючим у районі. Лише за 8 місяців 2017 року до бюджетів усіх рівнів перераховано понад 21 млн. грн.

Бершадські лісівники постійно впроваджують у роботу нові методи ведення лісового господарства. Лісогосподарськими заходами підвищується стійкість лісових насаджень, проводиться поступова заміна малопродуктивних лісових насаджень на високопродуктивні з головною породою дубом звичайним. Вводяться до складу лісових культур інтродуковані породи горіха чорного, аборигенні породи – груша, черешня та інші. У нинішньому році відновлено 84 га лісу та створено 30 га захисних насаджень. А.О. Бондар наголосив на життєвій необхідності збільшення лісистості Бершадщини. В питаннях заліснення бершадські  лісівники тісно співпрацюють з органами державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, жителями Бершадського та Тростянецького районів.

Ефективну роботу ДП «Бершадський лісгосп» визнано на всіх рівнях. «Тут вміють не лише вирощувати ліси, але й в повній мірі використовувати лісові ресурси», – відзначив А.О. Бондар і побажав колективу не зупинятися на досягнутому. Начальник управління подякував голові РДА І.В. Стефанцову та міському голові М.І. Кольченку за постійну підтримку лісівників та плідну співпрацю, яка протягом багатьох років приносить користь регіону і є зразком не лише для Вінниччини.

Подяками Вінницького ОУЛМГ за мужність та героїзм, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України в ході проведення АТО, та з нагоди Дня захисника України, нагороджено майстра лісу Цибулівського лісомисливського лісництва М.Г. Дубенка та старшого єгеря М.А. Майданика. Грамоту та Подяку ДП «Бершадський лісгосп» вручено учасникам АТО майстру лісу Бершадського лісництва Є.І. Гончару та інженеру лісового господарства В.П. Сташку.

Директор держлісгоспу М.В. Краснєєв від імені нагороджених щиро подякував за високі відзнаки, наголосив на тому, що держлісгосп має гарні напрацювання в питаннях ведення лісового господарства, програму розвитку лісонасіннєвої справи, виробив ефективні технології роботи на лісових розсадниках, велику увагу приділяє матеріально-технічному переозброєнню. Всі структурні підрозділи забезпечені необхідним обладнанням, Використовуються новітні технології для більш якісної та ефективної роботи. Створені гарні умови праці для трудового колективу. Підприємство працює і розвивається. Всі позитивні зміни - це спільна заслуга трудового колективу, обласного управління лісового та мисливського господарства та місцевої влади.

Прес-служба ДП "Вінницький лісгосп"