28 Вересня 2016

23 вересня  на базі Грижинського лісництва традиційно відбулося свято, з нагоди посвяти у юні лісівники.

Гарна сонячна погода та піднесений настрій майбутніх лісівників з самого початку задали святковий та урочистий тон.

На свято завітали шановані гості: головний лісничий державного підприємства «Вінницький лісгосп» Ільченко Євгеній Віталійовий, директор школи Могер Юрій Григорович,з аступник ЗНВР Осіковська Надія Вікторівна,  а також вчителі школи та батьки.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися Могер Юрій Григорович та Ільченко Євгеній Віталійович. Вони наголосили про важливість започаткованої справи та побажали нових досягнень у природоохоронній роботі.

В програмі заходу були: презентація еколого-просвітницької діяльності  шкільного лісництва

«Зелений світ», урочиста посвята у Юні лісівники та врученння мундиру і посвідчення нещодавно обраному  лісничому учнівського лісництва «Зелений світ» - Василенко Альоні .

Хвилююча мить настала, коли учні 5 класу зачитали обіцянку юного лісівника, а біля 40-ка учнів дружно підхопили її.

Ну а підтвердженням цього звання стали посвідчення члена учнівського лісництва «Зелений світ», які школярам вручили Могер Юрій Григорович та Ільченко Євгеній Віталійович . Також юні лісівники отримали від лісгоспу солодкі подарунки.

Під час отримання  посвідчень, діти з гордістю тиснули руку головному лісничому, який наголосив на те, що вони є рівноправними членами лісового господарства і можуть брати участь у різних лісогосподарських роботах підприємства.