18 Серпня 2023

 

18 серпня 2023 року заступник начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства (ЦЗ МРУ ЛМГ) Колчанов А.В. провів третю лісовпорядну нараду з розгляду матеріалів лісовпорядкування, доопрацьованих відповідно до екологічних умов, встановлених висновком з оцінки впливу на довкілля, наказу Міндовкілля  № 184 від 03.04.2023 «Про затвердження Переліку інвазійних видів дерев із значною здатністю до неконтрольованого поширення, заборонених до використання у процесі відтворення лісів» для філії «Вінницьке лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».
У нараді взяли участь Мельник І.В., начальник відділу лісового господарства, охорони та захисту лісу ЦЗ МРУ ЛМГ, Станіславов О.В., директор філії «Вінницьке лісове господарство», Ільченко Є.В., головний лісничий Вінницької філії, Гайчук С.І., начальник експедиції ВО «Укрдержліспроект» Української лісовпорядної експедиції, Дабіжа І.Г., інженер-технолог ВО «Укрдержліспроект», Федчишин І.П., начальник відділу організаційного забезпечення та співпраці з органами місцевого самоврядування управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької ОДА.
Гайчук Сергій Іванович доповів, що матеріали базового лісовпорядкування оприлюднені для розгляду на веб-сайті Центрально-Західного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства (https://cw.forest.gov.ua/) за посиланням https://drive.google.com/drive/u/0/folders/13yaRbPZe0KhvexZ076GVf-LGxMaT....
Мельник Ігор Васильович підкреслив, що станом на 18 серпня 2023 року до матеріалів лісовпорядкування зауважень і пропозицій не було. У раніше розміщеному оголошенні про проведення третьої лісовпорядної наради вказано, що зауваження і пропозиції приймаються в електронній та паперовій формі протягом 10 робочих днів на електронну адресу info@cw.forest.gov.ua та  поштову адресу 21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 26.
На нараді прийнято рішення представити відповідний пакет документів до Міндовкілля. 

Центрально-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства