16 Березня 2017

 

З 15 березня 2017 року на посади лісничих Вінницького та Гніванського лісництв призначено Антонюка Сергія Васильовича і Лєсніченка Сергія Олександровича.

Антонюк С.В. народився у 1982 році в с. Літинка Літинського району Вінницької області. Середню освіту здобував у Літинській середній школі. У 2002 році закінчив Вінницький транспортний коледж. Одразу після коледжу влаштувався на роботу до Літинського ТОВ «Райагроліс» лісорубом. У 2004 році він вступає до Житомирського агроекологічного університету. В 2007 Сергій Васильович здобуває кваліфікацію інженера-еколога лісового господарства. Вже наступного року молодого фахівця призначають на посаду лісника Вінницького лісництва ДП «Вінницький лісгосп», у 2008 році - переводять на посаду майстра лісу.

За 8 років роботи у Вінницькому лісництві ДП «Вінницький лісгосп» Сергій Васильович зарекомендував себе з найкращої сторони. Одружений, виховують з дружиною 10 - річного сина та 3-річну доньку.

 

Лєсніченко Сергій Олександрович народився у 1985 р. у м. Гнівань Тиврівського району Вінницької області. Навчався у Гніванській школі №1, Вінницькому інституті економіки Тернопільського національного економічного університету. Отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси». Працював вальцювальником крихти на Гніванському шиномонтажному заводі, оператором комп’ютерного набору та верстки у Тиврівській районній газеті «Маяк», торговельним агентом в ТОВ «Компанія Ліана».

З 2011 року життя та робота Сергія Лєсніченка тісно пов’язані з лісом. В один рік він стає студентом Житомирського агроекологічного університету та починає працювати на ДП «Вінницький лісгосп» на посаді старшого майстра на лісосіках. В 2013 р. переведений на посаду помічника лісничого Вінницького лісництва ДП «Вінницький лісгосп». В 2015-му завершує навчання в ЖАЕУ і здобуває диплом бакалавра з лісового та садово-паркового господарства.

З часу роботи у Вінницькому лісництві  ДП «Вінницький лісгосп» Сергій Лєсніченко проявив себе як наполегливий та здібний працівник, вправний господар. З дружиною виховують дві доньки 4-х та 5-ти років.

Вітаємо Антонюка Сергія Васильовича та Лєсніченка Сергія Олександровича з призначеннями! Бажаємо трудових звершень та наснаги в благородній справі збереження лісу та природи!

Прес-служба ДП "Вінницький лісгосп"