19 Вересня 2021

 

Праця лісівника – самовіддана, благородна, відповідальна, важлива. Створені вашими працьовитими руками діброви – це найкраще свідчення того, що робота наша немарна. Ми користуємося плодами праці наших попередників, створюючи ліси для наших нащадків. І так буде завжди.
Приємно нагадати, що ДП «Вінницький лісгосп» серед підприємств лісового господарства Вінницького ОУЛМГ за підсумками першого півріччя 2021 року зайняв друге місце. Це спільна заслуга усього колективу, усіх лісництв підприємства, кожного із вас!
Для щорічного відтворення лісів у держлісфонді лісгосп вкладає власні кошти, які заробляє колектив підприємства. Чистий дохід за перше півріччя від реалізації продукції у ДП «Вінницький лісгосп» склав майже 57 млн. грн. (у порівнянні з відповідним періодом минулого року – 141 %). За пів року реалізовано лісопродукції на суму понад 49 млн грн., продукції переробки деревини – понад 6 млн. грн.
На підприємстві працює 143 штатних працівники. Кількість реалізованої продукції на одного штатного працівника становить майже 398 тис. грн.
Отримані надходження лісгосп спрямовує на проведення лісокультурних заходів, відтворення лісів, охорону державного лісового та мисливського фонду, закупівлю відповідної техніки та обладнання, догляд лісових культур, створення сучасних умов праці для лісівників. За даний період підприємством спрямовано на ведення лісового господарства понад 53 млн. власних коштів. Здійснюються необхідні біотехнічні заходи, спрямовані на збільшення мисливської фауни. Використано власних коштів на капітальні інвестиції на суму 637 тис. грн., з яких на придбання основних засобів витрачено 407 тис. грн., на модернізацію основних засобів – 215 тис. грн.
Підприємсво є вагомим наповнювачем державної казни. За 6 місців усього на користь держави (податки, збори, ЄСВ) сплачено більше 23 млн. грн. 
Вінницькі лісівники постійно удосконалюють виробничі процеси для покращення фінансово-економічного стану підприємства, у складних суспільно-економічних умовах не лише зберігають робочі місця, а й підвищують рентабельність лісогосподарської діяльності, мисливського господарства, лісозаготівельного та деревообробного виробництва.
Ми пишаємося нашою майбутньоє зміною, нашими юними лісівниками. Це учнівські лісництва «Паростки надії» школи-ліцею смт. Стрижавка (директор Г.М. Комарчук), «Екодім» Вінницької школи-гімназії №6 (Н.А. Тітова), «Зелений патруль» Павлівської школи (Т.М. Шуманська), "Пролісок" Калинівської школи-гімназії №2 (О.С. Ілуєва), «Дивосвіт» Вінницької школи №12 (О.Г. Вітюк), «Зелений світ» Грижинецької школи (Ю.Г. Могер).
Шановні колеги, в день працівника лісу хочеться сказати вам особливі слова подяки за ваш невтомний і відповідальний труд! Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, щоб реалізувались ваші кращі задуми і була щасливою доля, достатку,  мудрості і терпіння, успіхів та віри у прекрасне майбутнє України!
З повагою директор ДП «Вінницький лісгосп» В.В.Попельнюк