27 Груденя 2017

Щиро вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим! У 2017 році ми прагнули незмінно і надійно працювати для жителів області й України. Раділи злетам, долали труднощі, завжди пам’ятаючи, що ліс – це, передусім, люди! Це наші невтомні лісівники, які щоднини, за будь-яких погодних умов вирушають у дорогу.

У 2017 році вінницькі лісівники створили 150 га нових лісів, з них 120 га лісових насаджень на землях ДЛФ (120% від плану), 30 га захисних насаджень. Для створення нових лісів вирощено 1 млн. 643 тис. шт. стандартного садивного матеріалу.

Створення нових державних лісів – відповідальне завдання, виконання якого вимагає самовідданості, наполегливості. Для створення лісів колектив заробляє відповідні кошти. Обсяг виручки від реалізації лісопродукції у 2017 склав 82 млн. 745 тис. грн.( 122% проти січня-листопада минулого року).

ДП «Вінницький лісгосп» є одним із найбільш вагомих наповнювачів місцевого бюджету. У 2017 році держпідприємство перерахувало до Зведеного бюджету 24 млн. 128 тис. грн. податків, зборів та обов’язкових платежів. Сплатили єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду 6 млн. 45 тис. грн. Одним словом, від лісівників ДП «Вінницький лісгосп» в державну скарбницю надійшло 30 млн. 173 тис. грн.! Зросла і середньомісячна зарплата лісівників.

Щире спасибі вам за роботу, за те, що гідно і з розумінням виконуєте свій громадянський, професійний і трудовий обов’язок. І в Новому 2018 році, сподіваюсь, шановні колеги, будемо мати вдосталь сили і ентузіазму працювати оперативно, кваліфіковано, надійно.

У ці святкові дні і на весь рік зичу своїм колегам, всім подолянам міцного здоров’я, надійного добробуту, стабільності у всьому, щедрої долі, родинного затишку, гарного святкового настрою. Хай щастить вам у всьому! З Новим роком, з Різдвом Христовим!

З повагою Віктор Попельнюк, директор ДП «Вінницький лісгосп», заслужений лісівник України