24 Травня 2017

Лісівники ДП «Тульчинське ЛМГ» (директор В. А. Поліщук, головний лісничий Г. П. Кілимник) є активними учасниками суспільного життя тульчинської громади. Цими днями вони презентуватимуть держлісгосп на щорічному етнографічному фестивалі «Калинові мости», що проходитиме у м. Тульчин на території палацу Потоцьких.

Учасники етнофесту матимуть можливість ознайомитись з цікавою виставкою декоративних рослин, які вирощують в Орлівському лісництві (лісничий Віктор Бендера) ДП «Тульчинське ЛМГ». А подивитись буде на що! За словами помічника лісничого Орлівського лісництва Олександри Коршинської, на площі один гектар в їхньому господарстві вирощують більше 160 різновидів декоративних рослин. Серед них є досить екзотичні та рідкісні культури, яких у Вінницькій області ніде не зустрінеш. Серед найбільш цікавих – піон древовидний, барбарис декоративний, перовскія, декоративний звіробій, 15 сортів вейгели квітучої та субтропічна красуня гліцинія.

Більшість з цих культур потребує спеціального догляду, тому парниково-тепличне господарство в Орлівському лісництві облаштовано автоматизованими системами поливу, які підтримують заданий рівень вологи. Всі, хто завітає на виставку декоративних рослин Тульчинського держлісгоспу, зможуть не лише побачити рідкісні культури надзвичайної краси, але й придбати їх!

 

Прес-служба ДП “Тульчинське ЛМГ»