Лісівники ДП «Вінницький лісгосп» давно тісно співпрацюють з Вінницькою школою – гімназією №6 та Вінницьким Національним аграрним університетом.
Юні лісівники цього відомого в Україні навчально-освітнього закладу досить серйозно зарекомендували себе в Україні й області. Вінницька школа – гімназія №6 має статус екошколи. Учнівське лісництво тут створено 5 років тому, коли в міських школах області ще не було жодного учнівського лісництва. Підопічні Олега Валерійовича Копилова, вчителя географії та педагога-організатора учнівського лісництва «Екодім», є постійними учасниками обласних зльотів учнівських лісництв і постійно виборюють там призові місця. Різноманітні природоохоронні та екологічні акції для учнів школи вже стали доброю традицією.
Вихованці учнівського лісництва «Екодім» вміють любити та берегти природу і ліс, озеленили територію школи. Саджанці для цього надало Прибузьке лісництво, базове лісництво «Екодому».
Учні та студенти-аграрники добре розуміють надзвичайну важливість ЛІСІВНИКА в житті держави. Красномовними є слова академіка Георгія Крилова: «У лісовода має бути розум математика, біолога та економіста, м′язи атлета, ноги швидкісного бігуна, руки хірурга, очі мисливця і художника, слух музиканта, серце сміливця».
Директор ДП «Вінницький лісгосп» В.В. Попельнюк наголошує, що збереження лісу – дуже важлива місія для кожної людини. І починати її виконувати потрібно ще зі шкільної парти. Тому лісівники Вінницького держлісгоспу приділяють особливу увагу лісівничо-просвітницькій роботі з учнями, студентами.
В цей день на лісовій ділянці Прибузького лісництва біля села Некрасове юні лісівники садили ліс разом з лісничим Прибузького лісництва М.П. Столярчуком, педагогом-наставником О.В. Копиловим.
Студенти 2-3 курсів факультету агрономії та лісівництва Вінницького Національного аграрного університету працювали разом з викладачами Василевським О.Г., Нейком І.С., Єлісавенком Ю.А., головним інженером та інженером з лісокористування Вінницької лісової науково-дослідної станції Яковенком В.М., Середюком В.М.
Олег Григорович щиро подякував педагогам, лісівникам за співпрацю, юним друзям природи, лісу – за роботу, за активну участь в природоохоронних заходах. Кипіла робота в дитячих і дорослих руках: на лісовій ділянці площею 1,9 га створили культури дуба звичайного і модрини європейської. Більше трьох тисяч маленьких саджанців через десятки років стануть високопродуктивним дубово-модриновим лісом!