12 Травня 2023

 

Лісівничий еколого-просвітницький центр філії «Вінницьке лісове господарство» ДП «Ліси України» у весняний період відвідує щодня 50-80 гостей.

Цими днями завітали на урок природи студенти –першокурсники Вінницького національного аграрного університету. Кількома днями раніше майбутні лісівники доєдналися до виконання програми Президента України «Зелена країна», висадивши 4 тис. шт. сіянців дуба звичайного.

Лісівничо-просвітницька діяльність для вінницьких лісівників має особливо важливе значення. Для змістовної та повноцінної роботи з підростаючим поколінням та дорослими лісівники створили розгалужену мережу лісівничих еколого-просвітницьких центрів та лісівничо-екологічних просвітницьких пунктів. А лісівничий еколого-просвітницький центр філії, який знаходиться в обласному центрі на вул. Пирогова,26, вже давно завоював серця відвідувачів – як дорослих, так і найменших. Його двері завжди відкриті для допитливих юних природолюбів, їхніх батьків, бабусь, дідусів.

Студенти вийшли з центру не лише з новими фото, а із новими знаннями та переконаннями про роль лісу у житті людини та роль лісівника у житті лісу.

Лісівники твердо переконані, що добре зерно, впавши у благодатний ґрунт чистих душ, проросте хорошими спогадами, міцними знаннями і майбутніми мріями. І сьогоднішні першокурсники через роки стануть лісівниками-професіоналами.

Такими важливими спільними заходами лісівники привертають увагу громадськості до проблеми збереження лісів, озеленення свого краю. Створюючи ліси, готуючи достойну лісівничу зміну, ми зміцнюємо державу.

Студенти-аграрники дякують лісівникам Вінницької філії за співпрацю, за можливість долучитися до благородної справи вивчення та  створення лісу.