20 Квітня 2021

 

З 21 березня по 17 квітня тривала Всеукраїнська акція, ініційована Державним агентством лісових ресурсів України, «Створюємо ліси разом». Акція залучила до створення лісів чимало жителів Вінницької області, учнів шкіл, учителів, педагогів, громадських діячів, держслужбовців, керівників області та районів, громад.
У Вінницькому лісництві ДП «Вінницький лісгосп» у межах акції до весняного висаджування лісу з лісівниками долучилися голова Вінницької районної ради Ігор Шутак, заступник голови Григорій Дерун, працівники виконавчого апарату Вінницької райради.
Інструктаж для учасників акції провели головний лісничий держлісгоспу Євгеній Ільченко, лісничий Віталій Оліх. Адже для вдалої приживлюваності сіянців дуже важливо дотриматися правильної технології посадки. Лісові культури дуба звичайного створювали садивним матеріалом із закритою кореневою системою. Такий метод забезпечує практично стовідсоткову приживлюваність майбутніх дерев і дозволяє сіянцям рости з подвійною енергією завдяки тому, що коріння при посадці не травмується і залишається у спеціальному поживному субстраті.
Учасники акції відзначили, що їм дуже приємно брати участь у створенні молодого лісу. Адже кожне посаджене дерево – це додатковий кисень для нас і для майбутніх поколінь, а сьогоднішня праця залишить гарний слід на багато років вперед! Голова районної ради Ігор Шутако щиро подякував лісівникам за співпрацю, за чудову нагоду попрацювати на благо майбутнього лісу. 
За словами Євгенія Віталійовича, таке спілкування у спільній праці зі створення лісу є надзвичайно важливим. Від дружньої компанії помічників було дуже багато цікавих питань про життя лісу.

Пресслужба Вінницького ОУЛМГ