26 Травня 2021

У конкурсі на кращого фахівця з охорони праці вінничанин О.Микуліч здобув почесну “бронзу”
Минулого тижня (17-19 травня) на базі Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства пройшов семінар, де фахівці з усіх областей обговорили зміни до нормативно-правових актів з охорони праці, а також відбувся  конкурс на кращого фахівця з охорони праці. Приємно відзначити, що серед кращих спеціалістів відзначено Олександра Микуліча – спеціаліста з охорони праці ДП «Вінницький лісгосп». Він зайняв третє місце.
Конкурс проходив 17 травня на базі Осмолодського лісгоспу, а 19 травня – на базі Вигодського лісгоспу Івано-Франківського ОУЛМГ. Загалом у конкурсі взяло участь понад 120 лісівників з усіх областей України, з яких 10 осіб – представники держлісгопів Вінниччини. Виконуючи різноманітні завдання конкурсу, спеціалісти показали високий рівень знань та професійних навиків. Однак перемагають – кращі з кращих! У фінал змагань вийшло 8 фахівців – представників Вінницького, Житомирського, Львівського, Сумського, Хмельницького та Чернівецького управлінь. Серед них – і наш Олександр Микуліч увійшов до вісімки кращих фіналістів, а у напівфіналі конкурсу здобув почесну «бронзу», третє місце.
У програмі проведення фінальної на напівфінальної частин конкурсу були різноманітні як теоретичні, так і практичні завдання: тестування, надання домедичної допомоги, розслідування нещасних випадків, ідентифікація небезпек, бліц-тестування тощо.
Оголошення переможців відбулося 19 травня на базі Вигодського лісгоспу.
Як зазначив провідний спеціаліст Вінницького ОУЛМГ В.В.Сагалатий, питання охорони праці в держлісгоспах Вінниччини завжди на першому місці, адже збереження життя та здоров’я людини – понад усе. Завдяки проведенню таких заходів ми маємо змогу переконатися, що наші спеціалісти мають високий рівень знань та професіоналізму!