22 Січня 2016

Державні підприємства лісового господарства Вінниччини в ці холодні зимові дні налагодили постійне підгодовування диких тварин. Для цього завчасно заготовлено більше 124 тисяч штук гіллячкового корму, 304 тонн сіна, 173 тонн буряків, 161 тонни концкормів. Для підгодовування диких тварин є понад 1100 годівниць, 2100 солонців, 650 підгодівельних майданчиків. Активну допомогу в цих роботах лісівникам надають члени учнівських лісництв області.
Юні лісівники Грижинецької школи Тиврівського району допомагають диким тваринам, пернатим зимувальникам полегшити існування впродовж холодної зими. Зі своїми наставниками лісничим Гніваньского лісництва Василем Шаравським та вчителем біології Віталієм Поворознюком виготовлено та встановлено дванадцять годівниць для птахів і косуль.
Так у перші тріскучі морози члени учнівського лісництва: Цюпій Богдан, Москалюк Оксана, Радзіховський Давид, Василенко Альона та лісничий Гніванського лісництва Шаравський В.О вивезли понад 100 кормових віників та розставили солонці.
Гуртківці добре знають, якої їжі потребують птахи у зимовий період. Час від часу Гніванське лісництво забезпечує кормовим зерном та солонцями. А також діти приносять із дому різноманітні ласощі для пернатих друзів.
На власному прикладі юні лісівники показують, що не можна бути байдужими до долі птахів,що зимують в наших місцях, та диких тварин.