22 Березня 2023

Щодня лісівники філії «Вінницьке лісове господарство» ДП «Ліси України» сумлінно бережуть та примножують ліси, навіть у складні воєнні часи, попри страшне лихо та руйнації, які приніс російський загарбник на територію України. Адже бойовими діями охоплено майже 3 млн. га лісів. Майже 700 тис. га залишаються під окупацією.
Але і під час війни вінницькі лісівники продовжують реалізацію програми Президента України «Зелена країна». Весняна лісокультурна кампанія дозволить лісівникам філії створити ще 153 га лісів. А це понад пів мільйона дерев! Станом на 21 березня філією «Вінницьке лісове господарство» вже створено 50 га лісів.
Сьогодні лісівники Вінниччини відзначили Міжнародний день лісів. Традиційно у цей день до виконання програми Президента України «Зелена країна» доєднуються учнівські лісництва, громадськість, органи місцевого самоврядування та державної виконавчої влади.
Міжнародний день лісів 21 березня був досить насиченим для вихованців одного з найкращих на Вінниччині учнівських лісництв – «Зелений світ» Грижинецької школи Гніваньскої територіальної громади.
За дорученням директора філії Станіславова О.В. педагогічний і учнівський колективи привітали менеджер зі зв’язків з громадськістю філії «Вінницьке лісове господарство» Вовк С.Т. та лісничий Гніваньского лісництва Лєсніченко С.О.
Директор школи Могер Ю.Г. подякував лісівникам за плідну співпрацю, привітав усіх із початком найважливішої у лісокультурному році події та приєднався разом з педагогами й учнями до садіння лісу у Гніваньскому лісництві. 
Цього дня члени учнівського лісництва підготували для учнів школи цікавий тематичний захід «Зроби добру справу – посади своє дерево». В пам’ять про двох загиблих воїнів-односельчан, на згадку про ратний подвиг 19 воїнів, які захищають зараз Україну на фронті, учасники акції висадили 21 березня 150 ніжних берізок на існуючій 60-річній березовій алеї.
Лісокультурна кампанія в розпалі. Вінницькі лісівники запрошують громадськість долучитися до виконання програми Президента України «Зелена країна», до посадки лісу і зробити свій внесок у зелену скарбницю нашої держави, щоб під мирним небом нашої держави у майбутньому росли та шуміли могутні подільські діброви.