27 Березня 2023

 

 

Сьогодні дружня родина лісівників філії «Вінницьке лісове господарство» ДП «Ліси України» сердечно вітає лісничого Прибузького лісництва, відмінника лісового господарства Миколу  Петровича Столярчука зі славним 60-річним ювілеєм!

За плечима Миколи Петровича – 38 років роботи в лісовому господарстві Вінниччини після закінчення у 1985 році Української ордена Трудового Червоного прапора сільськогосподарської академії: на посадах помічника лісничого Вороновицького, лісничого Прибузького лісництв, директора ДП «Вінницьке лісомисливське господарство», головного лісничого ДП «Вінницький лісгосп».

Лісову справу любив з дитинства. Проживала родина в с. В. Загайці на Тернопільщині. Зелене царство його величності Лісу Микола Петрович глибоко поважає. Рідною стала для уродженця Тернопільщини і Вінницька область. Нелегку лісову роботу добре знає. Завжди отримує від неї велике задоволення. Бо працюєш з живим організмом – Лісом. І по-іншому свого життя ювіляр не уявляє.

Ніколи не шкодував, що вибрав нелегкий шлях у лісове господарство. Будь-яку роботу в лісі завжди виконує сумлінно. Життя і лісівнича робота привчили до порядку, організованості, високої дисципліни.

В лісових угіддях Прибузького лісництва знає кожне дерево, лісові стежки кожного звіра, гнізда кожної пташини. І по-іншому не може бути! Бо лісничий – це перший господар лісовий, людина, в руках якої доля майбутнього лісу, його стан здоров’я, його продуктивність.

Миколі Петровичу є чим гордитися: ліс, посаджений власними руками, набирає сили, доглянутий відповідно до технологічних вимог. В лісовому господарстві нелегка робота, перепочинку немає в будь-яку пору року.

З великою відповідальністю несе Столярчук М.П. свою нелегку ношу, міцно тримає в мозолистих руках естафету, передану попередниками. Ліс, створений руками лісівників попередніх поколінь, знаходиться в надійних руках працьовитих лісівників сьогодення. У всіх обходах Прибузького лісництва жодна культура, навіть у найнедоступнішому для стороннього ока місці, не залишається без відповідного догляду, має зразковий стан. Всі догляди, і ручні, і механізовані, проводяться вчасно. Це запорука того, що молоді насадження матимуть хороший приріст, відповідну приживлюваність.

Щастя Миколи Петровича – його сім’я, улюблена робота З дружиною Ольгою Василівною виховали двох доньок Ганну й Марину.

Колеги дякують ювіляру за сумлінну і завзяту працю на благо нашої рідної України, задля нашої Перемоги над російським окупантом, бажають міцного здоров’я, довголіття, благополуччя.

Шановний Миколо Петровичу! Залишайтеся ще багато років таким же цілеспрямованим, впевненим, позитивним і бадьорим.

 

З повагою трудовий колектив філії «Вінницьке лісове господарство» ДП «Ліси України»