04 Листопада 2021
З початку жовтня на Вінниччині триває  акція «Створюємо ліси разом» на виконання програми Президента України «Зелена країна». Усі держлісгоспи Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства активно долучаються до виконання поставлених завдань. Одні з активних учасників – лісівники ДП «Вінницький лісгосп» (директор Попельнюк В.В., головний лісничий Ільченко Є.В.)
Нещодавно вінницькі лісівники створювали ліси майбутнього у межах акції в Іванівському лісництві, квартал 29. Пліч-о-пліч із лісівниками лісництва та лісгоспу на чолі з лісничим Юрієм Чернюком садили ліс представники від Іванівської ОТГ Хмільницького району та працівники ТОВ "ДІВАРІО".
Садили лісові культури дуба та модрини. Перед посадкою інженер лісових культур Вінницького лісгоспу Сергій Луценко проінформував учасників акції, чому лісівники Вінниччини створюють такі культури, чим цінні такі лісові насадження, чому вінницькі лісівники вирощують садивний матеріал із закритою кореневою системою, як ці сіянці модрини, які висаджували на ділянці. Загалом учасники акції посадили 2,9 тисяч майбутніх дерев на ділянці площею 0,5 га.
- Такими важливими спільними заходами ми привертаємо увагу громадськості до проблеми збереження лісів, озеленення свого краю. Створюючи ліси, ми зміцнюємо державу, - зазначив лісничий Ю.Чернюк. - Лісівники щиро дякують всім за розуміння, підтримку акції, за плідну співпрацю в питаннях заліснення області.

Пресслужба Вінницького ОУЛМГ