30 Вересня 2021

Протягом жовтня-листопада 2021 року на виконання програми Президента України «Зелена країна» проводиться загальнодержавна акція «Створюємо ліси разом». За три роки в рамках цієї програми буде висаджено 1 млрд. дерев і збільшено за 10 років площу лісів на 1 млн. га.
Лісівники Вінниччини готові до проведення цьогорічної акції «Створюємо ліси разом». Активну участь у ній візьмуть усі державні підприємства лісового господарства області.
Як завжди, активно долучаються до акції ветерани лісового господарства, учнівські лісництва, де вже проходять інформаційні заходи з питань проведення акції.
Адміністрація ДП «Вінницький лісгосп» запрошує громадян Вінницького адміністративного району, органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування долучитися до озеленення територій шкіл, прибудинкових територій, дитячих садків, створення парків, скверів, алей.
У рамках акції в ДП «Вінницький лісгосп» створення лісових культур відбуватиметься в Прибузькому та іванівському лісництвах. Для проведення акції підприємство посадковим матеріалом забезпечено.
З усіх питань проведення акції, придбання посадкового матеріалу просимо звертатися у ДП «Вінницький лісгосп», за телефоном:
067 7922830, Ільченко Євген Віталійович, головний лісничий ДП «Вінницький лісгосп».
Дирекція ДП «Вінницький лісгосп».